• warning: Creating default object from empty value in /home/travel/domains/traveltatil.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • user warning: Table './kund_tatil/tatil_sessions' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT COUNT(sid) AS count FROM tatil_sessions WHERE timestamp >= 1546220767 AND uid = 0 in /home/travel/domains/traveltatil.com/public_html/includes/session.inc on line 157.
  • user warning: Table './kund_tatil/tatil_sessions' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT COUNT(DISTINCT s.uid) FROM tatil_sessions s WHERE s.timestamp >= 1546220767 AND s.uid > 0 in /home/travel/domains/traveltatil.com/public_html/modules/user/user.module on line 806.
İçeriği paylaş

fas

Çöllerde develerle birlikte yapacağınız gezintiden sonra, modernizmin ortasında bir yandan da tarihin işlendiği yapılarda gezerken kendinizi bambaşka hissedeceksiniz...

Para birimi: Dirhem
Saat Farkı: 2 saat geri
Resmi Dil: Arapça ancak Fransızca’da yaygın olarak konuşulan dillerden biri.
Başkenti: Rabat
Vize: Gerekmiyor

Anı Tur kalitesi ve güvencesiyle düzenlenecek Fas gezisinde unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Üstelik vize derdi olmadan!

Akdeniz'li Afrika Güzeli Tunus

Submitted by okyanus on Paz, 06/08/2008 - 10:01

Sahra’nın kumullarında yıldızların altında uyumak, hem Afrika’nın hem de Akdeniz’in güzelliklerine sahip Tunus için sıradışı bir özellik değil. Tunus’un küçüklüğü yelpazesini dilediğince açmasını engellemiyor. Dünyanın en büyük mozaik müzesi Bardo’nun şaheserlerini görmek, baş döndürücü çarşılarında kalabalığa karışmak, palmiye ormanlarında bisikletle dolaşmak, Akdeniz’i seyrederken çamfıstıklı nane çayı yudumlamak, bir vahada termal sularda yüzmek, ‘Star Wars’ filminin setlerinde dolaşmak, bu ülkenin vaatlerinden sadece birkaçı.

FAS

Gölgelerin güneşle,denizin gökyüzü ile birleştiği yer.

Fas Morocco

Submitted by turab on Per, 06/05/2008 - 10:39

Medreseler, camiler ezan sesi. Keskin, deri, maden, buhur ve gülsuyu kokusu. Eşeklerini, yürütmeye çalışan satıcılar. Uzun uğraşlardan sonra kurulmuş dekor gibi bir kent. Veya el yazması kitaplarda elle çizilmiş kent resimlerinin bire bir kopyası. Her şeyiyle büyüleyici bir kent Fas.

Görülecek YerlerFas, büyüleyici bir kent. Özellikle eski Fas, camileri, evleri, daracık sokaklarıyla masal kitaplarından çıkmış gibi duruyor. Sanki, yüzyıllardır hiçbir şey değişmemiş gibi.

Son yorumlar